7 Ekim 2011 Cuma

Kolpaçino bomba

 
Konusu

Özgür(Şafak Sezer) zengin bir ailenin evladıdır. Ancak hayatından memnun değildir. Ne cimri babasından destek görmekte, ne de zengin kayınpederinden… Özgür’ün geçmişten gelen sevgilisi olan Şale (Özlem Hasgül) çıkaracağı albüm için maddi destek beklemektedir. Bu desteği bulamayınca Özgür’ü, gizlice çektiği bir şantaj kaseti ile tehdit eder. Kalbi kırık bir kadının ’kadınca’ intikamı gibi görünen bu durumun arkasında aslında çok büyük hesaplar vardır.

Özgür bu durumdan çıkabilmek için kolpaçı arkadaşları Sabri(Aydemir Akbaş) ve Tayfun’dan( Ali Çatalbaş) yardım ister. Kendisine çok güvenen bu ekip, Özgür’ü kurtarmaya çalışırken, kendilerini daha büyük belaların içinde bulurlar…Filmle ilgili

Zaten zorunluluktan izlediğim bu film bana hiç tat vermedi açıkçası ... hayır son günlerde hep romatik dram gerçek hayattan filmler izlediğim için acaba ben komedi sevmiyormuyum diye de düşünmeye başladım.

Hoş Eyvah Eyvah'ın ikisinde de çok gülmüştüm.

Ama bu film benim için sonu hariç tam bir trajediydi.
Yani kim neresine gülüyor gerçekten bilmiyorum ama şafak Sezer'in şu içine şeytan kaçmış kızlı olan filmi daha iyiydi.:))

Ama çok güzel bir sona bağlamışlar ...:))

Sonsöz

Sadece absürd komedi seviyorsanız izleyin