13 Nisan 2012 Cuma

RINGER


Buffy The Vampire Slayer dizisiyle şöhrete kavuşan Sarah Michelle Gellar televizyon ekranlarına çok iddialı bir yapımla geri döndü. İkiz kardeşlerin arasında geçen gizemli olaylar zincirini konu alan dizi şu anda 2. sezon 21. bölümde...konusu :


Bridget Kelly (Sarah Michelle Gellar)hayatını tekrardan kurmaya çalışan ve tedavi gören bir bağımlıdır. Victor Machado (Nestor Carbonell, “Lost” ) adlı bir memurun gözetiminde federal koruma altındadır. Bridget biraz zaman kazanmak ümidiyle 6 yıldır hiç görmediği ikiz kardeşi Siobhan Martin (Gellar tarafından canlandırılıyor) ile buluşmak üzere New York City’ye gider. Oldukça varlıklı bir hayat süren Siobhan’ın yakışıklı eşi Andrew (Ioan Gruffudd, “The Fantastic Four”) ’un Bridget’in varlığından haberi bile yoktur. Bir tekne gezintisi sırasında intihar eden  Siobhan’ın evlilik yüzüğünü de bir ilaç kutusunda kardeşine bırakır Bridget kendi hayatını yeniden kazanmak için kardeşinin kimliğine bürünmeye karar verir. 

Sonsöz
vampirdi olağanüstü güçlerdi sıkıldınız biliyorum.. 

Bu normal bir yer değiştirme dizisi değil ona emin olabilirsiniz :)) yani kızkardeşinin yerine geçti hooop ortalık güllük gülüstanlık:)) 
Dizide ki herkes uyanık cin fikirli ve şeytan :)) 
Bu arada dizide ki favorimmi tabiki saf Henry :)) Bakınız lacivert tişörtlü uzun boylu:)) Ama sadece bu dizideki...


Dizilerden bahsetmişken Türk dizilerinin usta kalemi İkinci Bahar  Asmalı Konak ve Yeditepe İstanbul gibi sıkılmadan tekrarlarını izlediğim dizilerinin yaratacısı Meral Okay vefat etti.  Allah günahlarını affetsin  Cennetinde iki aşığı kavuştursun...